Tłoczenie płyt CD i DVD


Firma BAK to profesjonalna tłocznia płyt z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przez wszystkie lata obecności na rynku – ponad 30 lat – zdobywaliśmy fachową wiedzę i rozwijaliśmy nowoczesne zaplecze technologiczne. Dzięki temu dziś realizujemy projekty na najwyższym poziomie. Działalność rozpoczęliśmy od produkcji popularnych w latach 80. i 90. kaset VHS, z czasem coraz precyzyjniej odpowiadając na potrzeby rynku multimediów. Z tworzenia nośników magnetycznych przeszliśmy do produkcji płyt CD i DVD, a następnie DVHD. Dziś w naszym rozwiniętym parku maszynowym przygotowujemy zarówno nowoczesne nośniki, jak i nadruki oraz opakowania, które odpowiadają potrzebom naszych Klientów oraz najnowszym sposobom produkcji.

Kompleksowa obsługa na wszystkich etapach produkcji

Do usług świadczonych przez naszą firmę należy nie tylko tłoczenie płyt DVD i CD. To także szereg innych czynności związanych z projektowaniem oraz produkcją opakowań i nadruków na nośniki CD i DVD. Służymy pomocą w zakresie działań obejmujących konfekcję oraz logistykę produkcji. Dysponujemy prężnie działającym studiem projektowania graficznego, w którym przygotujemy najśmielszy koncept oraz doradzimy najciekawsze rozwiązanie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny – jesteśmy otwarci na oczekiwania Klientów związane z pozyskaniem produktu nie tylko dobrego jakościowo, ale także oryginalnego pod względem graficznym. Wystarczy przejrzeć nasze dotychczasowe realizacje, aby przekonać się, jak szerokimi możliwościami w tym zakresie dysponujemy.

Szeroki zakres usług tłoczenia płyt CD i DVD

Nasze realizacje obejmujące m.in. authoring, reauthoring, premastering, mastering oraz tłoczenie nośników CD i DVD spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających Klientów. Jesteśmy również wiodącym producentem opakowań kartonowych, papierowych, foliowych i plastikowych (w tym także niestandardowych), a także opakowań typu digipack, ecopack oraz multipack na nośniki optyczne. Znakomita jakość wyrobów osiągana jest dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego oraz innowacyjnych technologii, które nie mają przed nami tajemnic.

Odbiorcami naszych usług są zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy poszukujący sprawdzonego i doświadczonego producenta płyt. Współpracujemy m.in. z firmami fonograficznymi oraz wydawnictwami, agencjami reklamowymi, dystrybutorami filmów i innymi firmami, którym zależy na uzyskaniu wysokiej jakości, oryginalnych nośników optycznych.

Jesteśmy przekonani, że efekty tłoczenia płyt DVD, CD, DVHD czy Blu-Ray oraz pozostałych propozycji z naszej oferty, które wymieniliśmy powyżej, w pełni odzwierciedlą Państwa potrzeby. Serdecznie zachęcamy do współpracy z firmą BAK – jedyną tak wszechstronną i doświadczoną tłocznią płyt!

Image1\

Czym się zajmujemy?

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach produkcji, takich jak:


czytaj

Kim jesteśmy?

Firma BAK powstała w 1986 roku. W krótkim czasie stała się jednym z największych producentów kaset VHS, obsługująca dużych,


czytaj

Co nowego?

Baśnie norweskie. Zamek Soria Moria - wydanie audio CD.

Kolejny, czwart


czytaj