Czym się zajmujemy?

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach produkcji, takich jak: authoring, reauthoring, premastering, mastering, replikacja, projekty graficzne, nadruki na płytach, poligrafia, konfekcja i transport.

Jako tłocznia płyt zdobyliśmy zaufanie klientów o najbardziej wygórowanych oczekiwaniach. Jeżeli interesuje Państwa tłoczenie płyt DVD, lub CD i potrzebujecie profesjonalnego wsparcia - zapraszamy do współpracy.

Jako, że zależy nam na ciągłym wzbogacaniu naszej oferty inwestujemy w nowoczesne technologie. Produkujemy płyty CD, DVD, DVHD. Oferujemy szeroką gamę opakowań, przygotowaną specjanie na potrzeby naszych klientów. Są to: koperty papierowe, kartonowe i foliowe, opakowania plastikowe, digipaki i unipaki oraz opakowania niestandardowe.

Jeśli mieliby Państwo pytania dotyczące czasu realizacji zamówienia bądź też potrzebowali jakichkolwiek dodatkowych informacji, prosimy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, które jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Nasz zespół ekspertów zawsze pomoże w dokonaniu właściwego wyboru i odpowie na każde Państwa pytanie.