Nadruki na płytach

Nasza firma wykonuje profesjonalne nadruki na płytach CD, DVD, DVHD oraz na niestandardowe nośniki, takie jak: wizytówka multimedialna i CD 80mm. Wykonujemy je na podstawie dostarczonego materiału graficznego zarówno w techniką sitową, jak i w offsecie.

Nadruk sitodrukowy

Nadruk na płytach CD-R i DVD-R, wykonywany jest na wysokowydajnych automatach do serigrafii, techniką wysokorozdzielczą oraz wielokolorową. Może on zostać wykonany do 6 kolorów w separacji CMYK i Pantone - np. biały podkład + CMYK (pełen kolor). Tworzy się go przy użyciu najlepszych gatunkowo farb, utwardzanych promieniami UV. Daje to gwarancję najwyższej jakości nadruki na płytach oraz trwałość wzoru i kolorów.

Nadruk offsetowy

Offset oferuje najwyższą możliwą jakość formy poligraficznej z liniatur około 200 lpi. To zarazem najlepsza metoda przy drobnych wielokolorowych elementach. Wysoka liniatura oraz mały, praktycznie niezauważalny raster sprawiają, że każdy szczegół jest dokładnie odwzorowany na produkcie. Poligrafia offsetowa standardowo odbywa się w 5 kolorach - biały podkład + CMYK, opcjonalnie jest możliwość wykorzystania dodatkowego 6 koloru. Ta technika nie jest polecana przy dużych jednokolorowych aplach, które lepiej wychodzą drukowane techniką sitową z kolorów Pantone. Efekt zaskoczy najbardziej wymagającego Klienta.