Kim jesteśmy?

Firma BAK powstała w 1986 roku. W krótkim czasie stała się jednym z największych producentów kaset VHS, obsługująca dużych, liczących się w branży dystrybutorów. Po wieloletniej produkcji nośników magnetycznych nadszedł czas kolejnego etapu rozwoju firmy. W roku 2006 wprowadziliśmy pierwsze linie produkcyjne do tłoczenia płyt CD i DVD. Kilka miesięcy później firma podjęła decyzję o badaniach nad nowatorskim nośnikiem danych oraz wprowadzeniem go na rynek pod nazwą DVHD.

Dziś, z pełnym przekonaniem możemy zapewnić Państa że firma nasza posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji dysków optycznych CD, DVD oraz DVHD na najwyższym poziomie.

Wraz z produkcja dysków optycznych rozwijaliśmy także nasze umiejętności w dziedzinie nadruków na płyty metodą offsetową i sitodrukiem oraz w produkcji różnorodnych opakowań tekturowych. Staliśmy się przez to wiodącym producentem opakowań digipack i ekopack na płyty kompaktowe.

Oczywiście mamy też rozwiązania dla tych z Państwa którzy zainteresowani są produkcją nisko nakładową. W większości takich przypadków przemawia ekonomia a z rozwiązaniem przychodzi duplikacja oraz nadruki metodą cyfrową.

Nasza firma posiada nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę na każdym etapie produkcji od projektu po gotowy produkt.

W ofercie firmy znajdą Państwo szeroki wybór opakowań, zaczynając od tradycyjnych pudełek plastikowych, kartonowych, papierowych, digipacków i ekopacków a skończywszy na wymyślnych i niestandardowych formatach. Nasz asortyment wykonywanych wzorów pudełek ciągle powiększamy, gdyż posiadamy długoletni staż w współpracy z jedną z najlepszych drukarni w Polsce, specjalizującej się w usługach poligraficznych i tworzeniu opakowań.

Na swoją pozycję zapracowaliśmy nie tylko stałym wzbogacaniem listy dostępnych wzorów , ale także uczciwym, odpowiedzialnym podejściem do klientów i szybkością realizowania nawet nietypowych zamówień. Dzięki technologii i doświadczeniu oraz dbałość o efekt końcowy nasz produkt łączy w sobie wysoką jakość
i jednocześnie konkurencyjną, atrakcyjną cenę.

Pracujemy na rzecz klientów indywidualnych oraz klientów hurtowych, firm fonograficznych, wydawnictw, agencji reklamowych, uczelni, dystrybutorów i producentów filmów, instytucji, przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, proponując naszym klientom rozwiązania, które są jak najbardziej dopasowane do ich oczekiwań i wymagań. Najważniejszą cechą, która charakteryzuje wszystkie oferowane przez nas produkty jest wysoka jakość wykonania oraz niezawodność i wytrzymałość w różnych warunkach otoczenia.

Każdy z pracowników dysponuje odpowiednim przygotowaniem aby służyć Państwu fachową pomocą. Dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.