Opakowania digipack Płyty niestandardowedata, audio, video, multimedia ...

Płyty niestandardowe

Wizytówki CD oraz Mini CD (80mm) - harakteryzuje je nietypowy i niepowtarzalny kształt, co czyni je oryginalnymi i bardzo atrakcyjnymi.

Business Card CD (Wizytówka CD) - to multimedialna wizytówka w postaci mini dysku CD. Z wyglądu przypomina tradycyjną papierową wizytówkę, w kształcie prostokąta. Pozwala na zapisanie do 120 MB pojemności. Bez problemu będzie odtwarzana w dowolnym czytniku CD-ROM. Dolna cześć wizytówki jest tak wyprofilowana, że idealnie dopasowuje się do wgłębienia w szufladzie napędu CD-ROM. Po włożeniu do napędu CD, wizytówka sama uruchamia program i przedstawia Twoją firmę prezentując nagrany materiał. Jest w stanie pomieścić dostateczną ilość danych, co gwarantuje, że Twój potencjalny Klient zapozna się z pełną ofertą firmy. Mini dysk CD jest wstanie zaprezentować całą gamę Twoich usług czy produktów, może być również używana jako karta wstępu, zaproszenia czy gadżety reklamowe. Może przykładowo zawierać: prezentacje multimedialne, prezentacje interaktywne, zdjęcia, teksty, ścieżki dźwiękowe, programy komputerowe, animację przygotowaną w technologii Flash, animacje 3D, stronę kontaktową + portfolio, elektroniczne katalogi produktów oraz dynamiczne połączenie ze stroną internetową.

Mini CD (80mm) – Są to płyty kompaktowe niewielkich wymiarów o średnicy 80 mm. W niektórych krajach określane są jako Maxi CD. Ich zaletą jest miniaturyzacja, płytę taką można zapakować do mniejszego pudełka. Są lekkie i mniejsze od standardowych płyt, które mają 12 cm. Są wstanie pomieścić do 22 minut muzyki, lub ok. 200 MB danych, (wystarczająco dużo miejsca, aby nagrać na płycie np. sterowniki do danego sprzętu). Format mini CD jest idealny dla danych, tekstu, audio, wideo oraz fotografii, również idealnie nadaje się do promocji i reklamy projektów jak i również dla wielu zastosowań.