Studio graficzne

Skuteczne projekty graficzne powstają z dokładnego zrozumienia potrzeb naszych klientów. Zależy nam na zapewnieniu, że produkt będzie wyglądał dokładnie tak jak jest przewidywany. Dlatego na każdym etapie, dbamy o najdrobniejsze szczegóły, a dokładność i terminowość są dla nas najważniejsze. Oferujemy usługi bardzo wysokiej jakości oraz fachową pomoc w wyborze właściwej technologii. Nasze projekty graficzne skierowane są do różnych grup klientów, dostosowane do ich możliwości i potrzeb. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nasza firma oferuje wykonanie prac na potrzeby poligrafii, zadruku płyt i wszelkiego rodzaju opakowań.

Projektujemy takie formy przekazu wizualnego jak:
- Authoring
- nadruki na nośniki optyczne
- poligrafię na okładki CD i DVD
- książeczki i wkładki do opakowań CD i DVD

W dziale Opakowania znajdą Państwo wymiary i siatki zarówno do opakowań jak i nadruków na nośniki optyczne (CD, DVD, DVHD, CD 80mm, Wizytówka CD). Zapraszamy również do naszej galerii, w której umieściliśmy przykłady naszych produktów.

POLIGRAFIA

Proponujemy Państwu szeroki wybór naszych usług poligraficznych.
Wykonujemy m.in.:
-Okładki do opakowań
-Książeczki i wkładki do CD i DVD
-Koperty kartonowe
-Digipaki
-Unipaki

W zależności od potrzeb naszych klientów, oferujemy różne rodzaje papieru (gramatura, kolor) oraz dodatkowe, zwiększające atrakcyjność zdobienia. Lakierowanie UV, złocenia, stosowanie folii matowej, błyszczącej czy przetłoczenia (uwypuklanie wybranych miejsc na opakowaniu) sprawią, że Państwa produkt będzie przyciągał uwagę i zachęcał intrygującym wyglądem. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów, dotyczące niestandardowych wielkości czy projektów opakowań.